top of page

Alpin SSD Pro 8 TB

SDD PRO_Çalışma Yüzeyi 1.jpg
fast-charge.png

Hızlı Dosya Kopyalama

Alpin Pro Serisi SSD/Hard diskler, sahip olduğu yüksek hızlı ve maksimum performanslı yazma hızı ile masaüstü ve klasör alanında bulunan dosyalarınızı, depolama alanına kısa sürede kopyalayabilmenize imkan sağlar. Dosya aktarım ve kaydetme işlemlerinde herhangi bir donma, takılma problemi yaşamadan işlem gerçekleştirebilirsiniz.

verified.png

Yüksek Güvenlik Sunma

Alpin Pro Serisi SSD/Hard diskler,sahip olduğu parçasız dış tasarımı ve katı hali ile dış darbelere karşı üstün bir dayanıklılık sunar. Dış etkenlerden etkilenmeyen tasarımı sayesinde verilerinizi ve dosyalarınızı uzun süre güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Dosyalara Hızlı Erişim

file (1).png

Alpin Pro Serisi SSD/Hard diskler,sahip olduğu yüksek performanslı okuma hızı ile masaüstü ve klasör içinde yer alan dosyalarınızı en hızlı şekilde görüntüleyebilmenize imkan sağlar. Alpin Hard Diskler depolama alanında kaydettiğiniz dosyaların içeriklerini, uzun süre beklemeden görüntüleyebilirsiniz.

İdeal Depolama Kapasitesi

cloud-computing.png

Alpin Pro Serisi SSD/Hard diskler,sahip olduğu  depolama kapasitesi ile ideal kopyalama alanını sunar. Depolama alanında PC’nize sığmayan iş, müzik, uygulama, oyun, film veya video içeriklerinizi yüksek güvenlikli koşullarda arşivleyebilir ve saklayabilirsiniz.

product-durability.png

Uzun Ömürlü Kullanım Avantajı

Arşiv Görüntüleme İmkanı

download-button.png

Alpin Pro Serisi SSD/Hard diskler,sahip olduğu parçasız modeli ve katı halli dış kasa ile iç parçalarını koruma altına alan tasarımı ile dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım avantajlarını aynı anda sunar. Minimal tasarım ve dayanıklılık avantajlarından yararlanarak, dilediğiniz her alana çantanızda, kırılma korkusu yaşamadan taşıyabilirsiniz.

Alpin Pro Serisi SSD/Hard diskler,sahip olduğu depolama alanında, klasörler halinde ve başlık isimlendirmeleri kapsamında dosyaları saklayabilmenize imkan sağlar. Kopyaladığınız dosyaları, arşiv listesi üzerinden, düzenli bir sıra ile aynı anda görüntüleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

bottom of page