top of page

Alpin 4U 36 Bay Rackmount Server

fast-charge.png

Ultra Yüksek Bilgi İşlem Gücü

Alpin Server, Intel® Xeon® birinci,ikinci ve üçüncü nesil ölçeklenebilir seri işlemcileri, 2 yüksek güçlü GPU'yu destekler ve anakartta ultra yüksek bilgi işlem gücü elde edebilen 2 yerel  M.2 arabirimi bulunur. Çekirdek, frekans, önbellek ve ara bağlantı kanalları kapsamlı bir şekilde iyileştirildi. Alpin DDR4 bellek teknolojisi benimsenmiştir. 12 TB bellek genişletme kapasitesini destekler ve dijital para birimi, bulut bilişim, büyük veri ve sanal bilgi işlem gibi ultra yüksek bilgi işlem gücünü karşılamak için isteğe bağlı olarak genişletilebilir.

verified.png

Modüler Tasarım ve Maksimum Güvenlik

Alpin Sabit diskler, güç kaynakları ve fanlar tasarım olarak tamamen modülerdir. PCIe konumu, sürücü bölmesiyle değiştirilebilir. PCIe yuvası, 4 adet 3,5" ve 4 adet 2,5" sabit sürücü veya 8 adet 2,5" sabit sürücü ile değiştirilebilir;

Tüm makine, uyumluluk, güvenilirlik ve kararlılık ve performansın iyileştirildiğinden emin olmak için sıkı testlerden geçmiştir.

download-button.png

Mükemmel Depolama Alanı ve Yetenekler

Alpin Rackmount server,  4/8/10/12/24/25/36-bay ile 32 adet DIMM bellek yuvasını destekler.

 36x3,5" veya 36x2.5” HDD uyumlu çalışırken değiştirilebilir sabit diskleri destekler. Kullanıcılara büyük veri depolama kapasitesi ve mükemmel genişleme imkanı sağlar. 7 Adet tam yükseklikte ve tam uzunlukta PCIe kartlarını destekler.

cloud-computing.png

AI Uzaktan Yönetim

HTML5 IPMI uzaktan yönetim sistemi ile Sunucularınızı istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman yönetebilirsiniz.Sistemin uzaktan açılıp kapatılması , fan ve güç kaynakları ile sunucu üzerinde yer alan diğer bütün aygıtların çalışır durumda olduğunu ve arıza durumlarını uzaktan yönetim sistemi sayesinde grafiksel arayüz aracılığı ile kolayca takip edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

bottom of page