top of page

Alpin  2U 12 Bay Rackmount  Server

▶ Yüksek performanslı 1 veya 2 adet ( 1-2-3 nesil Intel XEON Scalable işlemci serisi / Skylake / Cascade Lake/ Ice Lake ) TDP up to 270W.

▶ Muazzam kapasite: bellek 32* 2400/2666/2933/3200 MHz'i destekler.

▶ Güçlü genişletme: 11* PCIe 4.0 genişletme: 6 tam yükseklik, 4 yarım yükseklik, 1 OCP3.0.

▶ AI: 2 yüksek güçlü GPU'yu destekler ve anakartta 2 yerel M.2 bağlantı noktası bulunur.

▶ Modülerlik: esnek bir şekilde yapılandırılmış bütünsel modüler tasarım 

▶ Değiştirilebilirlik: arka PCIe yuvalarına 4* 3,5" çalışırken değiştirilebilir veya 4* 2,5" sabit disk yuvaları eklenebilir.

fast-charge.png
download-button.png

Ultra Yüksek Bilgi İşlem Gücü

Alpin Rack Mount server, Intel® Xeon® birinci,ikinci ve üçüncü nesil ölçeklenebilir seri işlemcileri, 2 yüksek güçlü GPU'yu destekler ve anakartta ultra yüksek bilgi işlem gücü elde edebilen 2 yerel M.2 arabirimi bulunur. Çekirdek, frekans, önbellek ve ara bağlantı kanalları kapsamlı bir şekilde iyileştirilebilir. DDR4 bellek teknolojisi benimsenmiştir. 12 TB bellek genişletme kapasitesini destekler ve dijital para birimi, bulut bilişim, büyük veri ve sanal bilgi işlem gibi ultra yüksek bilgi işlem gücünü karşılamak için isteğe bağlı olarak genişletilebilir.

Mükemmel Depolama Alanı ve Yetenekler

Alpin Rackmount server  4/8/10/12/24/25/36-bay ile 32 adede kadar DIMM bellek yuvasını destekler.
25x2,5" çalışırken değiştirilebilir sabit diskleri destekler. Kullanıcılara büyük veri depolama kapasitesi ve mükemmel genişleme imkanı sağlar. Varsayılan 7x düşük profilli veya isteğe bağlı 3x tam yükseklikte tam uzunlukta PCIe kartlarını destekler.

verified.png
cloud-computing.png

Modüler Tasarım ve Maksimum Güvenlik

Sabit disk, güç kaynağı ve fan tasarımı tamamen modülerdir. PCIe konumu sürücü bölmesiyle değiştirilebilir. Alpin  Rackmount server, uyumluluk, güvenilirlik ve kararlılık performansının iyileştirildiğinden emin olmak için sıkı testlerden geçmiştir.

AI Uzaktan Yönetim

HTML5 IPMI uzaktan yönetim sistemi ile Sunucularınızı istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman yönetebilirsiniz.Sistemin uzaktan açılıp kapatılması , fan ve güç kaynakları ile sunucu üzerinde yer alan diğer bütün aygıtların çalışır durumda olduğunu ve arıza durumlarını uzaktan yönetim sistemi sayesinde grafiksel arayüz aracılığı ile kolayca takip edebilirsiniz.

bottom of page