top of page

Alpin 1U 10 Bay Rackmount Server

fast-charge.png

Ultra Yüksek Bilgi İşlem Gücü

Alpin RackMount server Intel® Xeon® birinci, ikinci ve üçüncü nesil ölçeklenebilir seri işlemciler sayesinde yüksek işlem gücü sağlar. Alpin RackMount server 2 adet  yüksek güçlü GPU'yu destekler ve anakartta ultra yüksek bilgi işlem gücü elde edebilen 2 adet yerel M.2 arabirimi bulunur. Çekirdek, frekans, önbellek ve ara bağlantı kanalları kapsamlı bir şekilde iyileştirilebilir. DDR4 bellek teknolojisi benimsenmiştir. 12 TB bellek genişletme kapasitesini destekler. Dijital para birimi, bulut bilişim, büyük veri ve sanal bilgi işlem gibi ultra yüksek bilgi işlem gücünü karşılamak için isteğe bağlı olarak genişletilebilir.

verified.png

Modüler Tasarım ve Maksimum Güvenlik

Sabit diskler, güç kaynakları ve fan tasarımı olarak tamamen modülerdir. PCIe konumu sürücü bölmesiyle değiştirilebilir. Tüm makine, uyumluluk, güvenilirlik ve kararlılık performansının iyileştirildiğinden emin olmak için sıkı testlerden geçmiştir.

download-button.png

Mükemmel Depolama Alanı ve Yetenekler

Alpin RackMount server  4/8/10/12/24/36-bay ile 32 adede kadar DIMM bellek yuvasını desteklemektedir.
10x2,5" çalışırken değiştirilebilen sabit diskleri destekler. Kullanıcılara büyük veri depolama kapasitesi ve mükemmel genişleme imkanı sunar.
1 adet tam yükseklikte tam uzunlukta PCIe kartını desteklemektedir.

cloud-computing.png

AI Uzaktan Yönetim

HTML5 IPMI uzaktan yönetim sistemi ile Sunucularınızı istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Sistemin uzaktan açılıp kapatılması , fan ve güç kaynakları ile sunucu üzerinde yer alan diğer bütün aygıtların sağlık durumlarını uzaktan yönetim sistemi sayesinde grafiksel arayüz aracılığı ile kolayca takip edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

bottom of page